Sipariş ve Teslimat


Siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı, Havale/EFT ve Kapıda Nakit Ödeme yoluyla yapabilirsiniz.

Tüm ürünler %100 orijinal olup yetkili Türkiye distributörü firmalardan tedarik edilmekte ve her ürünün üzerinde yetkili firmaların barkod, bandrol ve iletişim numaraları bulunmaktadır.

Saciniboya.com'dan satın aldığınız ürünler bir e-mail ile tarafınıza bildirilir ve ancak üyelik girişi yaparak görüntüleyebileceğiniz "Siparişlerim” bölümünde kayıtlı tutulur.  
Siparişiniz kargoya verildiğinde siparişlerim alanına durumu girilir ve tarafınıza ayrıca mail yolu ile haber verilir.

Kargo ücreti Türkiye'nin heryerine 6.50 TL'dir.  Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Havale/EFT ödeme yöntemi kullanılan siparişleriniz ödeme tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 2 iş günü içerisinde Havale / EFT gerçekleşmezse sipariş iptal edilir.

Kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilmek için sepet toplam tutarı 20 TL ve üzeri olmalıdır. Kapıda ödeme yöntemi kullanılan siparişlerde telefonla aranacak ve gönderim onayınız alınacaktır. Gönderim onayı alınamayan siparişler iptal edilir.

Sipariş gönderimi için kapıda ödeme yöntemi tercih edildiğinde kargo ücretine ek olarak kargo şirketi tarafından +6.50 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Kargolarınızın durumunu mailinize gönderilen gönderi takip kodu ile öğrenebilir yada Saçınıboya.com üye hesabınızda siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizle ilgili bilgi taleplerinizi 7/24 bilgi@saciniboya.com mail adresine iletebilirsiniz.

Stok güncellemeleri düzenli olarak yapılmasına rağmen tedarikçi firmadan kaynaklanan aksaklıklardan dolayı siparişinizin gecikme veya iptal edilme durumu olursa, tarafınıza telefon veya e-posta ile bilgi verilecek ve ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınıza veya Havale/EFT ile ödeme yaptıysanız hesaba aynı gün iade edilecektir.

Kargo takip numaraları, sipariş verilen ürün/ürünlerin kargoya verilmesinin ardından saat 20:00'den sonra sistemde görüntülenebilir. Mail adresinize ayrıca gönderilecektir.

Kargolanan siparişler, Kargo şirketinin taahhüt ettiği bölge teslim süreleri çerçevesinde üyelere ulaştırılmaktadır. E-mail'e gönderilen kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman size ulaşacağını kargo firması resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. Kargo takibi için kargo resmi sitesindeki evrak takip no alanına sitemizde üyelik girişi yapıp siparişlerim bölümünde bulabileceğiniz veya mailinize gönderilen takip kodunu giriniz.

Saçınıboya.com dan satın almasını gerçekleştirdiğiniz ürünler fatura ile birlikte gönderilir. Herhangi bir nedenden dolayı, tarafınıza ürün ile birlikte fatura teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. Eğer teslimat adresiniz fatura adresinizden farklı ise siparişiniz irsaliye ile teslim edilir ve fatura belirtilen adrese posta ile yollanır. 

Taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarlardan kargo şirketleri sorumludur. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir. Paket teslim alındıktan sonra doğabilecek hasarlardan e-ticaret siteleri sorumlu değildir. Bu yüzden; hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslimat sırasında kabul etmeyerek kuryeye tutanak tutturunuz.