Güvenlik ve Gizlilik


Sitemizin SSL Sertifikası vardır

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasinda doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi saciniboya.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. Saçınıboya.com' da kredi kartı numaraniz personelce bilinmemekte ve CVC2 numaraniz sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir. 

Kredi Kartı Güvenliği

Saciniboya.com sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiginiz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiginiz hiç bir bilgi üçüncü sahislar tarafından görünemez. Mağazamızda tüm bankaların Visa, Mastercard kredi kartlari geçerlidir. Saçınıboya.com hiçbir zaman bu numaralari saklamaz ve kayıt etmez. 

Veri Güvenliği

Saçınıboya.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Saçınıboya.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü sahislarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayi taahhüt ve garanti eder. 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Saçınıboya.com'a verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır. 

Veri Paylaşımı

Saçınıboya.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortaklari ile paylasmak hakkını saklı tutar. Ayrica bu bilgileri Saçınıboya.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir. 

Güvenli Alışveriş Garantisi

Saçınıboya.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem Saçınıboya.com, hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar tarafından erişilmesi olanaksızdır.